Miláno

Letíte z Bratislavy už od 28,- €. Miláno je obrovským ekonomickým centrom a nachádza sa v severnej časti Apeni ...

Brusel

Spiatočné letenky Budapešť Bruselu už od 25,- € . Nádherné námestie Grand Place či kostol Notre Dame de Sablon ...

Budapešť

Letisko Budapešť-Ferihegy je jediným medzinárodným letiskom v Budapešti a hlavným leteckým hubom pre celú kraj ...

Amsterdam

V Amsterdame sa stretávajú kultúry a tradície z rôznych kútov sveta. Je to kozmopolitné mesto preslávené kanálmi, múzeami a galériami. Mesto je husto osýdlené a plné zelene. Väčšina obyvateľov sa presúva na bicykli a preto ovzdušie nie je až tak veľmi znečistené. Pre pohyb po meste je lepšie využívať hromadnú dopravu, bicykel, taxi alebo peši. V meste sú stále zápchy a tak presúvať sa vlastný autom sa moc neodporúča.

Počasie je ovplyvnené oceánskou klímou. Veľmi rýchlo sa mení a zimy nie sú moc chladné ale ani v lete nie je veľmi teplo. Amsterdam sa nachádza v rovnakom časovom pásme ako Slovensko a tak si hodinky netreba posúvať. Obľúbenými miestami turistov sú tradičné Coffeshopy kde je povolený predaj marihuany.

Letenky do Amsterdamu

Či už máte alebo nemáte kúpené letenky, ale rozhodli ste sa cestovať lietadlom, budete pristávať na hlavnom Holandskom medzinárodnom letisku Schiphol. Nachádza sa juhozápadne asi 20 minút od Amsterdamu. Najjednoduchšie sa z letiska dostanete vlakom. Medzinárodný názov v angličtine je Amsterdam Airport Schiphol. Svoje základne tu majú viaceré letecké spoločnosti.


Copyright © 2007-2017 Engros Media, s.r.o.